Ürün fotoğraf çekiminde zor olan alanlardan biri olan plastik ambalaj fotoğraf çekimini gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en iyi sonucu alarak ambalaj fotoğrafları hazır bir şekilde teslim edilmektedir. Gıda Ambalaj fotoğraf çekimi esansında her ürün grubuna yönelik ayrı ışık setupları kurularak ambalaj fotoğraf çekimi gerçekleştirilir. Şeffaf ambalaj fotoğrafları, metal kaplı ambalaj fotoğrafları, ambalaj filmleri gibi bir çok plastik ambalaj fotoğraf çekimi Beylikdüzü Fotoğrafçı tarafından yapılmaktadır.

Plastik Ambalaj Fotoğraf Çekimi

Kendi fotoğraf stüdyomuzda müşterilerimizin istekleri ve yönlendirmeleriyle gerçekleştirdiğimiz ambalaj fotoğraf çekimlerinde dekupeli beyaz ve siyah zeminde çekilen ürün fotoğraflarının yanısıra , konsept fotoğraf çekimi Beylikdüzü Fotoğraf Stüdyomuz da ve dış mekanlarda gerçekleştirilen fotoğraf çekimleride yapılmaktadır. Çekilen ürünlerin kusurları ve renk ayarlamaları , çekim sonrasında bilgisayar ortamında itinayla düzeltilerek fotoğraflar teker teker işlenmektedir.

Firmaların fuar çalışmaları katalog çalışmaları ve web sitesi çalışmaları için konsept ürün çekimi de yapılmaktadır. Plastik ambalaj ve diğer plastik endüstriyel ürünler için bizi arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İstanbul Hadımköy , Başakşehir , Çorlu , İkitelli Büyükçekmece ve Beylikdüzü’n de ürün fotoğrafçısı hizmetini vermekteyiz. Ürün katalog çekimleri için yapmanız gereken hemen bizi arayıp randevu almak. 

Plastik ambalaj çekimi Beylikdüzü foto olarak kendi stüdyomuz da profesyonel ekipmanlarla yapılmaktadır. Bir çok marka ve kuruluş için plastik ambalaj ürün çekimi yapılmaktadır.