Adres : Kavaklı Mah. Kocatepe Cad. Kınalıkuzu Sok. No:5 Beylikdüzü İstanbul
Telefon et 0544 354 50 48

Kiralık Ekipmanlar

kiralık fotoğraf makinesi
Beylikdüzü Foto olarak ekipman parkurumuzda yer alan makine ve lensleri günlük asistanlı kiralamaktayız. Fotoğraf çekimine ihtiyaç duyan müşterilerimiz ihtiyacı duyduğu profesyonel fotoğraf makinesi , lensler ve para flaş sistemleri günlük veya haftalık olarak asistanlı olarak kiralayabilmektedir.

Kiralık Canon 5d Mark 3 ve Canon lensler için sayfa aşağıdaki ekipman listesine bakabilirler. Dilerseniz işletmenizde küçük bir studyo kurarak fotoğrafçımızla birlikte gün boyu dilediğini fotoğraf çekimlerini yapabilirsiniz. Butik evleri, gelinlik imalatı yapanlar, tekstil firmaları, aksesuar firmaları v.b bir çok sektöre fotoğraf makinesi kiralama hizmeti verilmektedir. Çevre semtler olan Avcılar , Beylikdüzü  , Esenyurt , Hadımköy , Büyükçekmece , Firüzköy  gibi bize yakın ve diğer İstanbul İlçelerine Fotoğrafçı asistanıyla birlikte fotoğraf makinesi kiralama hizmeti verilmektedir.

Maksimum 6-8 saat arası fotoğraf makinesi kiralama , canon lens kiralama, tepe flaş kiralama seçeneklerimizi kullanabilirsiniz. İşletmenizde kuracağımız portatif bir studyo ile profesyonel çekimlerinize yardımcı olmaktayız.

Ekipman Listesi

Kiralık Fotoğraf Makinesi

Canon 5d Mark III
[column col=”1/2″]

Kiralık Canon Lensler

Canon 24-70 mm f/2.8
Canon 70-200 mm f/2.8
Canon 100 mm f/2.8
Canon 50 mm f/1.8

Kiralık Tepe Flaşlar

1 Adet Canon 550 EX
1 Adet Yn568EX

Aksesuarlar : Fotoğraf Makinesi Çantası , 2 Adet Canon Fotoğraf Makinesi Pili,  Tepe Flaşlar için Şarjlı 4 Set Pil. Düğün fotoğrafçılığı için Şemsiye, maske ve balonlar. Tepe Flaş Tetikliyicileri , 32 GB ve Yedek 4 GB Hafıza Kartları[/column]
[column col=”1/2″]

Kiralık Macbook Pro Retina Ekran

Fotoğraf Çekimi esnasında yada sonrasında fotoğraflarınızın nasıl göründüğünü retina ekranlı macbook pro dan görebilirsiniz. Dilerseniz anında storegelara yedekleme yapılır.

Kiralık Stüdyo Paraflaş Seti

2 Adet 600 Watt Para Flaş (Uzkatan Tektikliyicileri ve Kablolu Tetikliyicleri)
3 Adet Destek Para Flaşlar
2 adet Video Çekiminde kullanılmak üzere sürekli ışık
Ürün Çekim Masası
Ürün Çekim Çadırı
Portatif Beyaz Kumaş Fon[/column]

Asistanla birlikte kiralanan ekipmanlara ekstradan asistana para vermezsiniz. Ekipmanlar istenilen yere kendi aracımızla gelir. İstanbul’un tüm ilçeleri , Tekirdağ , Edirne , Çanakkale buralarada fotoğraf makinesi kiralama hizmeti verilmektedir. Detaylar için bizleri arayak bilgi isteyebilirsiniz.