Adres : Kavaklı Mah. Kocatepe Cad. Kınalıkuzu Sok. No:5 Beylikdüzü İstanbul
Telefon et 0544 354 50 48

Katalog Çekimi

Beylikdüzü Fotoğraf stüdyomuz da gerçekleştirdiğimiz ürün fotoğrafçılığı hizmetinde müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda reklam ve kataloglarda kullanılmak üzere katalog çekimi, katalog fotoğraf çekimi yapmaktayız. Ürün fotoğraf çekimi hizmetlerini çevre yakın semtler olan Beylikdüzü Katalog Çekimi, Avcılar Katalog Çekimi, Hadımköy Katalog Çekimi, Başakşehir Katalog Çekimi, Esenyurt Katalog Çekimi, Büyükçekmece Katalog çekimi olarak yapılmaktadır. Beylikdüzü Katalog çekimi için aradığını fotoğraf stüdyosu ve ürün fotoğrafçısı Beylikdüzü Foto da esas iş olarak yürütülmektedir.

Plastik Metal ve Tekstil Ürün Çekimi Referansları

Bir çok ürün grubu için İstanbul Beylikdüzü’n de verdiğimiz ürün fotoğrafçılığı hizmetinde kataloglar çekimi, Beylikdüzü ürün katalog fotoğraf çekimi hizmeti verilmektedir. Yüksek çözünürlüklü olarak kendi fotoğraf stüdyomuzda gerçekleştirdiğimiz ürün fotoğrafçılığı hizmetinde fotoğraf çekimi sonrası, fotoğraflarını istediğiniz ölçülerde arkası temizlenerek, renk ayarı yapılarak teslim edilmektedir. Ürünlerinize ait görseller renk kontrolleri yapılarak sizden onay aldıktan sonra teslim edilir. Ürün Katalog çekimi ücretleri çekilecek ürün sayısı ve özelliğine göre değişiklik göstermekte olup en uygun fotoğrafçı, ürün çekim ücreti fiyatları uygun fiyatlarla çalışmaktayız.

Stüdyomuz çekilecek ürüne göre her defasında yeniden yapılandırılmaktadır. Siyah beyaz , simli ahşap ve seramik yüzeylerde fotoğraf çekimleri gerçekleştirilebilmektedir. Dilerseniz ürüne ait kompozisyon olşturularak da kapak çekimleri, web ve e-ticaret siteleri içinde görsel hazırlanabilmektedir. Ürün çekiminde produksiyon iç ve dış mekanlarda yapabilmekteyiz. Stüdyomuzda ayrıca 2020 yılından itibaren foto modelli tekstil moda çekimi yapılmaktadır.

Profesyonel Katalog Çekimi Hizmeti

Plastik, metal ve ahşap ürünler için ayrı ayrı gerçekleştirilen ürün fotoğraf çekimi ücretleri için bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Stüdyomuz da hemen hemen her türlü ürünün fotoğrafını çekerek rötuş işleri yapılmaktadır. Beylikdüzü Fotoğrafçı hizmetinin başlıca esas işi işletmelere verdiği Beylikdüzü Katalog çekimi , Beylikdüzü Ürün çekimi hizmetleridir. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel olarak çekimini gerçekleştirdiğimiz ürün gruplarını görebilirsiniz. Ürün çekimi için stüdyomuzda el yapımı fotoğraf zeminleri kullanılmaktadır.

160M² Fotoğraf Stüdyosu Beylikdüzü Katalog Çekimi

İsteyen müşterilerimize seyyar ekipmanlar yardımıyla müşterilerimize ait showroom veya fotoğraf çekimine uygun mekanlarda kendi ekip ve ekipmanlarımız yardımıyla katalog çekimi, ürün fotoğraf çekimi servisi yapılmaktadır. İstanbul Başakşehir Ürün fotoğrafçılığı Başakşehir Katalog çekimi , Başakşehir Ürün fotoğrafçılığı Ürün fotoğraf çekim stüdyosu , Hadımköy Ürün fotoğrafçılığı hizmetinde Hadımköy Katalog çekimi , Hadımköy Ürün fotoğrafçılığı Hadımköy Ürün fotoğraf çekim stüdyosu .