Adres : Kavaklı Mah. Kocatepe Cad. Kınalıkuzu Sok. No:5 Beylikdüzü İstanbul
Telefon et 0544 354 50 48

Ev Tekstili Fotoğraf Çekimi

ev-tekstili-fotograf-cekimiEv Tekstili sektöründe fotoğraf çekiminde 2007 den bu yana deneyim sahibiyim. Ev tekstili fotoğraf çekimi kendi stüdyomuz da ve dış stüdyolarda yapılmaktadır. Tekstil çekiminde konsept çekimler de yapılmaktadır. Bir çok büyük firmanın aksesuar kataloğ fotoğraf çekimlerini yaptım. Bunun yanısıra imaj çekimleri, web sayfaları için özel tanıtım çekimleri de profesyonel ekipmanlar kullanılarak ürün bazlı çalışmalarda bulundum. İstanbul genelinde fotoğraf çekimi hizmeti verdiğim özel sektörlerden biri ev tekstili sektörüdür.

Ev Tekstili Sektörüne Özel Fotoğraf Çekimi Hizmetleri

Özel ışıklandırmalar, farklı lens ve diğer ekipmanlarla gerçekleştirdiğim ev tekstili ve ev tekstili aksesuar fotoğraf çekimlerinde tam anlamıyla profesyonel bir hizmet verilmektedir. Tekstil Aksesuarları , Ev Tekstili Aksesuarları , Mobilya Aksesuarları ve Perde Aksesuarları gibi bir çok alanda tecrübemizi ortaya koymaya devam ediyoruz.

Verdiğimiz hizmetler arasında sizin mekanınızda veya bizim mekanımızda yapılan fotoğraf çekimlerinin yanısıra, doğru renk ve dokuyu yansıtan kartela fotoğraf çekim hizmetleride firmamız tarafından verilmektedir.

Tekstil fotoğrafı çektirmek isteyen aksesuarcılar, brode imalatı yapıp brode fotoğrafı çektirmek isteyenler, perde ve mobilya aksesuar fotoğraf çekimleri için doğru yerdesiniz. Ürün fotoğrafçılığında sınır tanımayan Beylikdüzü foto, 10 yıllık deneyimle ev tekstili fotoğraf çekimlerini sürdürmektedir. Hemen şimdi bizi arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Katoloğ ve web sitesi için tüm fotoğraf ihtiyaçlarınız için Beylikdüzü’n de yer alan profesyonel fotoğraf stüdyomuzda beylikdüzü fotoğrafçı olarak hizmet veriyoruz.