Adres : Kavaklı Mah. Kocatepe Cad. Kınalıkuzu Sok. No:5 Beylikdüzü İstanbul
Telefon et 0544 354 50 48

Beylikdüzü Fotoğrafçı

Beylikdüzü Fotoğrafçı olarak 2007-2014 seneleri arasında büyük tekstil devleriyle birlikte çalışma sonrası, bağımsız bir şekilde 2014 ün başından buyana İstanbul Beylikdüzü’nde kendi fotoğraf stüdyomuzu açarak, faliyetlerimizi buradan sürdürmeye devam etmekteyiz. Ağırlıklı olarak ürün fotoğraf çekimi ve mekan fotoğraf çekimi hizmetleriyle firmaların profesyonel fotoğraf ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek adına en iyi donanımlarla hizmet vermekteyiz.

Beylikdüzü Fotoğrafçı Hizmetlerinde Sınır Yok

¨Fotoğrafçının çektiği bir fotoğrafı grafiker ikinci kez çekmektedir.¨ teziyle müşterilerimize fotoğraf çekimi sonrasında da yine müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda katalog, broşür ve web tasarım konusunda yardımcı olmaktayız. Çekilen fotoğraflar müşterilerimize kullanıma hazır bir şekilde büyük bir özveriyle teslim edilmektedir. Bunu kullanmakta olduğumuz yüksek çözünürlüklü monitörlerle, doğru rengi yakalayabilmek için kullandığımız lens ve paraflaşlarla sağlamaktayız. Ürün fotoğraf çekiminde  tekstil aksesuarlarının yanısıra , altın ve gümüş takılar , canlı modelle elbise çekimi ,  ayakkabı ve çanta fotoğraf çekimi, kozmetik ürünlerinin fotoğraf çekimi, ünlü isimlerle birlikte ürün tanıtım fotoğraf ve video çekimleri, endüstriyel ekip ve ekipmanlar, gıda ve yemek fotoğraf çekimleri, cam aksesuarlar v.b bir çok alanda fotoğraf çekimi hizmetlerinde bulunduk.

Ürün Fotoğraf Çekimlerin de doğru rengi yakalamak adına en iyi ışıklar ve diğer donanımlarla çalışmaya ve kendimizi sürekli olarak geliştirmeye devam ediyoruz. Özellikle dış mekanlarda yapılan özel fotoğraf çekimleri için seyyar ekipmanlarımızla gün boyu fotoğraf çekim hizmetide verilmektedir.

Profesyonel Ürün Fotoğraf Çekimi Hizmetinde En İyi Hizmet

Fotoğraf Çekimi Beylikdüzü

İşimize gösterdiğimiz özveri müşterilerimizin beğenisini toplamakla birlikte tekrar ve tekrar yeni işler yapma fırsatlarını doğurmaktadır. Yine aynı şekilde mekan çekimlerinde müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına ekipman listemize son model yeni bir drone (Uzaktan Kumandalı Helikopter) ekledik. Drone la birlikte yüksek çözünürlüklü havadan fotoğraf ve video çekme hizmeti vermeye başladık. Havadan Fotoğraf ve Video Çekim hizmetinde çok uygun fiyatlarla çalışmamız ve müşterilerimize beklenenden fazlasını sunuyor olabilmemiz bir çok müşterimizin beğenisini toplamaya yetti.

Cafe Bar gibi yerlerde çekilen fotoğraf çekimleri ortak çalıştığımız ekibimizle sosyal medya paylaşımları olarak da kullanılmaktadır. İşletmeleri en iyi tanıtan fotoğrafları çekmeye özen göstermekteyiz.